Výchovné plány

Výchovný plán LISTOPAD

V listopadu budeme s dětmi opět tvořit. Téma měsíce je "Když padá listí" a listí bude i naším hlavním prvkem, který nás bude v tomto měsíci provázet. Budeme poznávat jeho podzimní barvy a poslouží nám i k výrobě nejrůznějších obrázků a výrobků. Dále se budeme učit nové písničky, tanečky i básničky. Jedno z podtémat tohoto měsíce je i "Moje tělo a zdraví" a k tomuto tématu máme přichystanou pěknou básničku VITAMÍNY. Dále nás čeká poslech první veršované pohádky s obrázky. Zkrátka, program v Klubu Hrošík je opět pěkně nabytý.

detail

výchovný plán listopad
výchovný plán říjen

Výchovný plán ŘÍJEN

Zde se můžete podívat, co nás s dětmi čeká v měsíci říjnu. Máme toho na programu opravdu hodně, ale děti jsou šikovné, takže vše určitě dobře zvládneme. Co se týče aktivit v tomto měsíci, doufáme, že nám počasí bude přát a pouštění draka si s dětmi užijeme. O akci Halloween u Hrošíků budeme rodiče včas informovat, a to na nástěnce v dětské skupině.

detail

Výchovný plán ZÁŘÍ

Měsíc září byl náročný, tak jako každý nový začátek školního roku. Přivítali jsme nové dětičky, pro které to mnohdy byla první zkušenost s odloučením od rodičů. Navzájem jsme se poznávali a pomalu se učili pravidla naší dětské skupiny. Zvykali jsme si na nový režim, a i přesto jsme toho spoustu stihli. Hráli jsme si, vyráběli, tancovali a učili se nové básničky. Co vše jsme stihli můžete vidět v měsíčním plánu na měsíc září.

detail

výchovný plán září

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

--- sociální sítě ----

---odkaz na všechny novinky---

---dotazník pro zápis do DS---

Partneři