Kalendář akcí

 • Mikulášská nadílka v Klubu Hrošík!

  4.12.2023

  Kdo poví básničku nebo zazpívá písničku dozví se copak se ukrývá v balíčku…

  Rok se s rokem sešel a do Klubu Hrošík opět zavítá Mikuláš, čert a anděl!

  Zveme všechny naše děti v pondělí 04. 12. na mikulášskou nadílku do Klubu Hrošík. Přijďte se podívat na Mikuláše a jeho družinu. Společně si zazpíváme a každé dítě obdrží malý dáreček. Budeme moc rádi, pokud se akce zúčastní i děti, které v tento den dětskou skupinu nenavštěvují, a to v čase od 08:30 hod. do 10:30 hod.! Prosíme rodiče těchto dětí o dodržení vymezeného času na tuto akci. Z provozních důvodů je důležitý včasný příchod i odchod dětí po skončení mikulášské nadílky.

  Kdo se nebude moct zúčastnit, nemusí být smutný, dáreček od Mikuláše mu následně předáme.

  Budeme se těšit na všechny naše čertíky a čertice!

  mikulášská nadílka

 • Vánoční besídka v Klubu Hrošík!

  18.12.2023

  Zveme všechny naše děti v pondělí 18. 12. na vánoční besídku do Klubu Hrošík. Trochu si pohrajeme, dáme si něco dobrého na zub, zazpíváme koledy a vyčkáme na příchod Ježíška. Budeme moc rádi za donesení pár kousků cukroví pro děti na vánoční stůl. Akce se opět mohou zúčastnit i děti, které v tento den dětskou skupinu nenavštěvují, a to v čase od 9:30 hod. do 11:00 hod.! Prosíme rodiče těchto dětí o dodržení vymezeného času na tuto akci. Z provozních důvodů je důležitý včasný příchod i odchod dětí po skončení vánoční besídky.

  Kdo se besídky nezúčastní, nemusí být smutný, dáreček od Ježíška mu následně předáme.

  vánoční besídka

 • Čarodějnice v Klubu Hrošík!

  29.4.2024

  Zveme všechny naše děti v pondělí 29. 4. na ČARODĚJNICKÝ REJ do Klubu Hrošík. Budeme si hrát, soutěžit a užijeme si parádní dopoledne plné zábavy a legrace. Opět nebude chybět něco na zub pro každé dítě a DIPLOM pro všechny malé čarodějky a čaroděje. Budeme moc rádi, pokud se akce zúčastní i děti, které v tento den dětskou skupinu nenavštěvují, a to v čase od 9:45 hod. do 11:00 hod.! Prosíme rodiče těchto dětí o dodržení vymezeného času na tuto akci. Z provozních důvodů je důležitý včasný příchod i odchod dětí po skončení akce.

  Děti mohou přijít v kostýmech!!!

  čarodějnický rej
 • Den dětí v Klubu Hrošík!

  3.6.2024

  Oslav s námi Mezinárodní den dětí.

  V pondělí 3. června slavíme v Klubu Hrošík Den dětí a tímto zveme všechny naše děti na tuto parádní akci. Čekají na tebe kamarádi, hry a soutěže. Nebude chybět občerstvení včetně zmrzliny a dárek pro každého. Pokud v tento den do skupiny nechodíš, klidně přijď a oslav tento den společně s námi. Příchod na akci je v 9:30 hod. a odchod v 11:30 hod. V případě, že dítě dorazí do skupiny pouze na oslavu, je z provozních důvodu důležitý včasný příchod i odchod dítěte po skončení akce. Děkujeme za pochopení.

  Tak přijď a užij si fajn dopoledne v Klubu Hrošík :-)

  den dětí

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

--- sociální sítě ----

---odkaz na všechny novinky---

---dotazník pro zápis do DS---

Partneři